يكشنبه 3 تير 1397   13:34:00
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1395/12/24 سه‌شنبه
تجلیل از 34 نفر از ایثارگران اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران
در مراسمی به مناسبت 22 اسفند بزرگداشت روز شهداء از 34 نفر از ایثارگران اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران این مراسم که در نمازخانه اداره کل و باحضور کارکنان برگزار شد با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل از این ایثارگران گرانقدر به پاس فدارکار هایی که انجام داده اند، تقدیر شده است.

متن کامل لوح تقدیر با امضاء الله محمد آقائی نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان تهران به شرح زیر است:

ایثارگر عزیز

ایثارگران گرانقدر، یادگاران روزهای عشق و حماسه­اند، خاطرات مجسم سال هایی که دلاورانه و شجاعانه از میهن اسلامی مان پاسداری کرده اند.

بدینوسیله ضمن عرض خالصانه ترین تبریک  به مناسبت گرامیداشت 22 اسفند بزرگداشت روز شهدا به مردان شجاع و استوار، تلاش و کوشش شما ایثارگر محترم و سرافراز انقلاب اسلامی را که برای اعتلای کشورعزیزمان و دفاع از دین و قرآن فداکاری نموده اید و با رشادت و ایمان خود،حماسه هایی ماندگار آفریده اید، ارج می نهیم .امید است در سایه الطاف الهی، در تمامی مراحل زندگی سرافراز و موفق باشید.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir