اخبار استانها
1396/12/21 دوشنبه
یزد در زمینه زیرساخت های سرمایه گذاری شرایط خوبی در کشور دارد
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به فراهم بودن زیرساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاری در استان گفت: وضعیت یزد در این زمینه در سطح کشور و در مقایسه با سایر استان ها مناسب تر است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، "علی نمازی" در نشست نمایندگان   تام الاختیار دستگاههای عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری با قدردانی از اقدامات صورت گرفته از سوی دستگاههای و نمایندگان آن  بر تلاش برای بهتر شدن شرایط سرمایه گذاری در استان تاکید کرد.

وی افزود: فعالیت های خوبی در این زمینه انجام و مرکز خدمات سرمایه گذاری راه اندازی شده است و نمایندگان عضو این مرکز با جدیت، پشتکار و علاقه مندی ویژه مسایل مرتبط را پیگیری می کنند.

نمازی یادآور شد:  همچنین نشست های منظم هم فکری و هم اندیشی با حضور متولیان سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی در  مرکز یاد شده برگزار می شود و مسایل سرمایه گذاری از زاوایای مختلف مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه برخی ملاحظات استانی و کشور محدودیت هایی را برای سرمایه گذاری ایجاد می کند؛ حمایت مسئولان اجرایی استان از سرمایه گذاری خوب ارزیابی کرد و خواستار تلاش تیم اقتصادی وسرمایه گذاری برای فراهم کردن شرایط بهتر سرمایه گذاری در استان و رسیدن به جایگاه بهتر و مناسب تر در کشور  شد.

نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان یزد، خواستار حمایت بیشتر مدیران دستگاههای عضو این مرکز شد و گفت:  نمایندگان این دستگاهها علاوه بر حضور در مرکز سرمایه گذاری، مسایل مرتبط در دستگاهها خود را نیز  پیگیری کنند و پاسخگو باشند.

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد هم از به روز رسانی 78 عنوان فرصت سرمایه گذاری استان در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، میراث فرهنگی و گردشگری، عمران شهری و صنعت و معدن  خبر داد و گفت: شش فرصت آن به عنوان شاخص معرفی شده است.

" محمد دهقان منشادی "گفت: به زودی این فرصت ها در قالب لوح فشرده تدوین و منتشر خواهد شد و در دسترسی علاقه مندان و سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.

در این نشست نماینده موسسه آب رسانی کوثر یزد ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری این موسسه را معرفی کرد.

تمامی حقوق برای وزارت امور اقتصادی و دارایی محفوظ می باشد .

www.mefa.gov.ir