دوشنبه 6 خرداد 1398   09:14:50
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/12/15 سه‌شنبهبا حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و دبیر هیات مرکزی گزینش برگزار شد؛
مراسم تکریم و معارفه مدیران سابق و جدید هسته مرکزی گزینش وزارت اقتصاد
مراسم تکریم و معارفه حسن صادقی و دکتر علیرضا زمانی بعنوان مدیر سابق و جدید هسته مرکزی گزینش وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع و دبیر هیات مرکزی گزینش، مدیرکل توسعه منابع و پشتیبانی و اعضای هسته مرکزی گزینش برگزار شد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، دکتر مهدی قدمی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع با اشاره به وجود ظرفیت های بالای نیروی انسانی متخصص و متعهد در وزارتخانه گفت: تاکید ما در انتخاب مدیر هسته مرکزی گزینش وزارتخانه، بکارگیری نیروهای داخل وزارتخانه بودکه خوشبختانه این امر محقق شد.

وی تصریح کرد: راهبردهای دکتر کرباسیان، وزیر امور اقتصادی و دارایی قبلا به اعضای هسته ابلاغ شده است و امیدواریم با ریل گذاری جدید، این حرکت با سرعت بیشتری در جهت اهداف وزارتخانه پیش رود.

دبیر هیات مرکزی گزینش در پایان با اهدای لوح تقدیر، از زحمات مدیر سابق هسته مرکزی گزینش تقدیر و برای مدیر جدید هسته مرکزی گزینش آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه دکتر علیرضا زمانی، مدیر هسته مرکزی گزینش با بیان اینکه از تمام توان و ظرفیت مجموعه گزینش برای تحقق اهداف عالی وزارتخانه و نظام استفاده خواهد کرد گفت: با بکارگیری تکنولوژی های جدید و استفاده از نرم افزارهای نوین، بهبودکارکردهای گزینش در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه نیاز اصلی مدیران وزارتخانه برای اجرای برنامه ها و سیاستها، اطلاعات می باشد تاکید کرد: هسته مرکزی گزینش بعنوان مرجعی قابل اعتماد و اتکا می تواند ظرفیت مناسبی برای پرورش مدیران زبده و کارآمد باشد.

مدیر جدید هسته مرکزی گزینش یکی دیگر از وظایف و مسوولیت های این واحد را، تعالی نظام ارزشی در مدیریت منابع انسانی و تربیت مدیران متعهد با روحیه جهادی برشمرد و گفت: یکی از اصلی ترین کارکردهای هسته مرکزی گزینش، هم اندیشی و مشاورت در جهت ارتقای کیفی نیروی انسانی وزارتخانه و دستگاههای تابعه می باشد.

در پایان، حسن صادقی، مدیر سابق هسته مرکزی گزینش، با ارایه گزارشی از عملکرد بیست ماهه خود در دوران تصدی این سمت، اظهار داشت: در طی این مدت، علی رغم برگزاری دو آزمون استخدامی، موفق شدیم در کوتاه ترین زمان ممکن کار گزینش افراد پذیرفته شده اولیه را انجام دهیم.

وی برای دکتر زمانی، مدیر جدید هسته مرکزی گزینش در انجام وظایف محوله آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است در متن حکم صادره از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع و دبیر هیات مرکزی گزینش، برای دکتر زمانی، مدیر هسته مرکزی گزینش ابراز امیدواری شده است، وی با همکاری سایر اعضای هیات مرکزی گزینش، در راه خدمت صادقانه به نظام گزینش کشور که همانا یادگار ارزشمند رهبر کبیر انقلاب اسلامی (ره) می باشد و در مسیر انتخاب افراد اصلح، متعهد و صاحب اخلاق کریمه برای خدمتگزاری در دولت اسلامی با دقت نظر و توجه، موفق باشد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir