چهارشنبه 29 اسفند 1397   10:10:28
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/12/12 شنبهبا حکم وزیر اقتصاد صورت گرفت؛
انتصاب اعضای شورای حقوق شهروندی وزارت امور اقتصادی و دارایی
وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی مهدی قدمی معاون توسعه مدیریت و منابع، الله محمد آقائی – مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگوئی به شکایات، حجت اله صالحی- مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست، سید مالک حسینی- مشاور وزیر و رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، نادر آریا –مشاور وزیر و سرپرست حوزه فاوا و دولت الکترونیک و یکتا اشرفی رئیس پژوهشکده امور اقتصادی و دارائی را به عنوان اعضای شورای حقوق شهروندی وزارت امور اقتصادی و دارایی منصوب کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی (شادا)، در متن حکمی که از سوی مسعود کرباسیان صادر شده، آمده است: با عنایت به شیوه نامه شورای حقوق شهروندی ابلاغی مورخ 29. 9. 1395 رئیس جمهور محترم و نظر به مراتب علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان " عضو شورای حقوق شهروندی وزارت امور اقتصادی و دارایی " منصوب می شوید.

 امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره گیری از نظرات فنی و کارشناسی و با حضور مستمر در جلسات شورا نقش موثر و سازنده ای ایفا نمایید.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir