يكشنبه 3 تير 1397   13:36:20
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/3/29 دوشنبه
نقشه جامع سرمایه گذاری استان یزد تدوین می شود
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری یزد با اشاره به ظرفیت های خوب سرمایه گذاری در استان از تهیه و تدوین نقشه جامع سرمایه گذاری استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد، " علی نمازی " در نشست هماهنگی تدوین نقشه جامع سرمایه گذاری استان، هدف از  انجام این کار را شناسایی ظرفیت ها و فرصت های سرمایه گذاری و روش های تامین و جذب منابع مالی آنها در بخش های مختلف و تسریع در اجرای طرح های سرمایه گذاری اعلام کرد.

وی با بیان اینکه این نقشه در راستای دسترسی به سند چشم انداز توسعه استان تدوین می شود؛گفت:  شناسایی شرکت های داخلی و خارجی، نهادهای ملی و بین المللی برای جذب تسهیلات خارجی ( فاینانس) و بستر سازی برای بازیابی فرصت های سرمایه گذاری از دیگر اهداف تهیه این نقشه می باشد.

وی خواستار همکاری و همراهی دستگاههای اجرایی عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری در تدوین و عملیاتی شدن نقشه جامع سرمایه گذاری وهمچنین نظارت این مرکز بر این موضوع شد و گفت: دستگاهها برای تحقق این هدف باید طرح ها و فرصت های سرمایه گذاری خود را با در نظر گرفتن منابع مالی لازم ارائه کنند.

نماینده وزیر اقتصاد در استان یزد با تاکید بر لزوم اختصاص اعتبارات لازم برای اجرای طرح  اضافه کرد: در نشستی که در آینده با حضور استاندار و مقامات استان و مدیران دستگاههای اجرایی خواهیم داشت این موضوع مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و فرایند تدوین نقشه جامع سرمایه گذاری را نهایی خواهیم کرد.

مدیر کل دفتر امور اقتصادی استانداری یزد هم در این نشست با قدردانی از توجه ویژه اداره کل امور اقتصادی و دارایی به مباحث سرمایه گذاری گفت: تهیه نقشه جامع سرمایه گذاری یکی از نیاز های استان در این بخش می باشد.
" سید حسین دشتی " آمادگی استان را برای اجرای این طرح اعلام کرد و اظهار داشت: این کار باید با همکاری مدیران استان انجام شود.

استان یزد در زمینه جلب و مشارکت سرمایه گذاران و انجام زیر ساخت های لازم برای جذب سرمایه گذاری یکی از استان های مطرح و پیشرو در کشور می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir