شنبه 30 تير 1397   16:13:02
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/6/19 يكشنبه
تقدیر مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان از تیم موثر در پیشبرد اهداف کارگروه توسعه مدیریت
به دنبال کسب رتبه نخست اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان در جشنواره شهید رجایی، مدیر کل این دستگاه، روز دوشنبه، 6 شهریور ماه، از تیم موثر در تدوین عملکرد و پیشبرد اهداف کارگروه توسعه مدیریت تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان، مسعود صدری با اشاره به کسب رتبه نخست در جشنواره شهید رجایی، اظهار داشت: موفقیت ما به عنوان یک دستگاه ستادی، ناشی از تعامل حداکثری با دستگاه های اجرایی است و این هنر تعاملی ما است که همکاری و تحرک بیشتر دستگاه ها را جلب کنیم.

نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان اظهار داشت: لازم است در پیگیری ها تنها به مراودات و نامه نگاری های اداری دل خوش نکنیم، بلکه پیگیری های جدی و گاهی استفاده از اهرم های قانونی برای انجام تکالیف را به کار بگیریم، چون اگر وظایف اداری به موقع انجام نشود، در عملکرد ما به عنوان دستگاه ستادی اثر خواهد گذشت و ما نمی توانیم خدمات مطلوبی ارائه کنیم.

وی گفت: معتقدم فاصله ما تا حد مطلوب و تا جایی که مردم از عملکرد ما راضی باشند، هنوز زیاد است و این ارزیابی ها که انجام شده و ما مقام نخست را کسب کرده ایم، در واقع کیفیتی نیست و نسبی است، زیرا عملکرد ما نسبت به دستگاه های دیگر بهتر بوده، اما تا جایگاه واقعی، مجال برای کار کردن زیاد است.

وی با تقدیر از کارکنان ارزش آفرین در کسب موفقیت در جشنواره شهید رجایی، گفت:  باید این وضعیت را حفظ کنیم و پروژه های اقتصاد مقاومتی را در دستور کار خود قرار دهیم.

صدری شرح داد: از 6 پروژه اقتصاد مقاومتی که در حوزه اقتصاد و دارایی است، 5 مورد به اداره کل امور اقتصادی و دارایی مرتبط است و یک مورد یعنی طرح جامع مالیاتی به عهده اداره کل امور مالیاتی است. این ها پروژه هایی فراسازمانی هستند و باید برای این پروژه ها اهمیت بیشتری قائل شویم.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir