شنبه 30 تير 1397   16:13:25
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/6/21 سه‌شنبه
بازدید هیاتی از مدیران اقتصادی بخش خصوصی و دولتی استان کرمانشاه از مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان شرقی
هیاتی اقتصادی متشکل از مدیران بخش خصوصی و دولتی استان کرمانشاه شامل؛ مدیر کل و معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی و مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری کرمانشاه در سفر به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان شرقی با نحوه ی انجام کار سامانه پنجره واحد سرمایه‌گذاری آشنا شدند و با حضور در شهرک سرمایه گذاری خارجی تبریز از شرکت پارلا منسوجات بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، هیات مذکور در جلسه ای که با حضور مدیر کل و معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان آذربایجان شرقی و کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تشکیل شد، شرکت کردند.

در این جلسه رضا حسینی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت: مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان شرقی اولین مرکز خدمات سرمایه گذاری است که در کشور ایجاد شده و تسهیل فرآیندها و خدمت به سرمایه‌گذاران کار محوری مرکز خدمات سرمایه گذاری می باشد.

 نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان آذربایجان شرقی افزود: مرکز خدمات سرمایه گذاری آذربایجان شرقی به کانون مراجعات سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی تبدیل شده است.

وی گفت: جذب بازارهای بین المللی و تهیه پکیج معرفی فرصت ها و ظرفیت های سرمایه گذاری استان برای ارائه به سرمایه گذاران در قالب سی دی ،کتاب و بروشور از وظایف مرکز خدمات سرمایه گذاری می باشد.

حسینی گفت: آذربایجان شرقی اولین استان در طراحی و اجرای سیستم نرم افزار پنجره واحد خدمات سرمایه گذاری در کشور است و ایده‌ی ایجاد و راه اندازی این سیستم از آن استان آذربایجان شرقی می باشد.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: تبریز اولین شهری است که در آن شهرک اختصاصی سرمایه گذاری خارجی ایجاد شده است. وی افزود: ما به طرق قانونی در حل و رفع موانع و مشکلات سرمایه گذاران تلاش می کنیم.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir