شنبه 30 تير 1397   16:03:11
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/6/19 يكشنبه
آذربایجان شرقی: از کلیدی ترین ماموریت ها در جمهوری اسلامی ایران بهبود فضای کسب و کار است
مراسمی با هدف تجلیل از همکاران به خاطر کسب رتبه برتر در ارزیابی عملکرد سال 95 جشنواره شهید رجایی، تجلیل از ایثارگران و همچنین به میمنت مناسبت های اعیاد قربان و غدیر از طرف اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی،  در این مراسم رضا حسینی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: خوشبختانه با تلاش و جدیت همکاران بالاترین امتیاز در ارزیابی عملکرد سال 95 جشنواره شهیدرجایی به اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی تعلق گرفت.

وی با اشاره به در پیش بودن عید غدیر افزود: غدیر از بزرگترین اعیاد بوده و در واقع اتفاقی که در غدیر افتاده یک اتفاق تاریخی و مذهبی است. حسینی گفت: از اقدامات مهم و اساسی کشور در دستیابی به اهداف سند چشم انداز و کلیدی ترین ماموریت ها در جمهوری اسلامی ایران بهبود فضای کسب و کار می باشد.

وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی فضای کسب و کار را بهبود می بخشد گفت: اقتصاد مقاومتی کاهش وابستگی ها و تاکید روی مزیت‌های تولید داخلی و تلاش برای خوداتکایی می باشد.

حسینی از اهداف این اداره کل برای سال‌های آینده گفت: در کنار  خزانه داری الکترونیک، مدیریت اموال دارایی های دولت  باید موضوعات تجارت فرامرزی، ارتقای فضای کسب و کار، صدور و مدیریت مجوزها و تامین زیرساخت ها برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد و با جدیت پیگیری شود.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی گفت: امیدواریم که با تلاش و کوشش همه همکاران برنامه هایمان را منسجم تر ، فنی تر و با اهداف بلندنظرانه تر جلو ببریم تا بتوانیم در ارزیابی عملکرد سال آینده نیز به عنوان دستگاه برتر رتبه اول را کسب نماییم.

در پایان با اعطای لوح سپاس از مسئولین محورهای ارزیابی عملکرد و همچنین از ایثارگران اداره کل نیز تقدیر به عمل آمد. شایان ذکر است  اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی 9 سال متوالی است در جشنواره شهیدرجایی رتبه برتر را به خود اختصاص می دهد.

 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir