سه‌شنبه 28 اسفند 1397   12:56:05
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/12/9 چهارشنبه
نشست شورای هماهنگی مدیران استانی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان فارس با خانه صنعت و معدن و تجارت استان
یازدهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصادی و دارایی استان در سال 1396 به ریاست دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس (رئیس شورا)، ترابیان مدیر بورس منطقه‌ای فارس (دبیر شورا) و اعضای شورا با حضور رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه صنعت و معدن و تجارت فارس در محل این اداره‌کل برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس؛ دائی نماینده وزیر و رئیس شورای مذکور هدف از برگزاری نشست با تشکل‌های بخش خصوصی را رونق تولید، بهبود فضای کسب و کار و افزایش سرمایه گذاری در استان دانست.

وی همچنین اظهار داشت: در راستای اجرای سیاستهای وزارت متبوع، برآنیم تا با برگزاری هفتگی نشست‌های تخصصی با تشکل‌های بخش خصوصی و بررسی مسائل و مشکلات موجود، راه را برای فعالان اقتصادی استان هموار سازیم.

در جریان این نشست، اعضای هیئت مدیره خانه صنعت و معدن فارس به بیان چالشها و مشکلات واحدهای صنعتی استان مرتبط با حوزه فعالیت وزارت امور اقتصادی و دارایی خصوصاً در حوزه امور مالیاتی پرداختند.


سپس مدیرکل امور مالیاتی فارس به سوالات مختلف مطرح شده مرتبط با مالیاتهای مستقیم و  مالیات بر ارزش افزوده پاسخ گفت و راهکارهایی در جهت رفع موانع موجود ارائه نمود.


در پایان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس ضمن جمع بندی موارد مطرح شده ،اظهار امیدواری کرد با انعکاس مشکلات بخش خصوصی استان به مقامات مسئول در وزارت متبوع و سایر وزارتخانه های مرتبط و پیگیری موضوع، زمینه رفع موانع و چالشهای تولید و تولید کننده فراهم گردد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir