سه‌شنبه 28 اسفند 1397   12:53:10
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/12/9 چهارشنبه
برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان فارس
مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و سابق اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان فارس با حضور شهیدی قائم مقام سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور، مهندس رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس، مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت متبوع در استان و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی در اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس، در این مراسم، دائی ضمن تشکر از زحمات نامداری سرپرست پیشین اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان، انتصاب آقای هوشمندی مدیر جدید این اداره را تبریک گفت و با اشاره به مسائل و مشکلات موجود خصوصاً وضعیت نامناسب انبارها جهت نگهداری حجم بالایی از کالاهای کشف شده که ناشی از پهناور بودن استان و قرار گرفتن فارس در مسیر ترانزیتی شمال به جنوب کشور می باشد، اظهار امیدواری نمود مدیریت ایشان با توجه به تجارب قبلی، بتواند زمینه رفع مشکلات را فراهم نماید.
 

معاون استاندار فارس نیز از اقدامات خوبی که در مدت سرپرستی آقای نامداری علیرغم همه محدودیتها صورت گرفته قدردانی نمود و مسئولیت مدیر جدید را با توجه به شرایط خاص استان فارس، بسیار خطیر و حساس دانست.
 

وی با اشاره به دیدگاههای استاندار محترم و نظارت دقیق ایشان بر عملکرد دستگاههای اجرایی اظهار داشت: انتظار داریم اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از طریق تعامل با دفتر امنیتی و انتظامی استانداری و سایر دستگاههای مرتبط استانی و ملی، از ظرفیتهای موجود در استان، استفاده بهینه را بعمل آورد.
 

رحمانی لزوم اصلاح قوانین به منظور تسهیل در فروش اموال کشف شده را خصوصاً برای استان فارس در شرایط کنونی بسیار حیاتی دانست و از دکتر شهیدی درخواست نمود تا به طور جدی این موضوع را پیگیری نماید.
 

در پایان مراسم، حکم انتصاب هوشمندی که از سوی جناب قسوریان جهرمی رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور صادر شده بود، به وی ابلاغ گردید و همچنین با اهدای لوح تقدیر از زحمات سرپرست سابق این اداره قدردانی بعمل آمد. مدیر جدید اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی نیز پس از دریافت حکم، ضمن اعلام برنامه‌ها و تصمیمات خود، از مسئولین حاضر در جلسه خواست وی را در انجام وظایف محوله و دستیابی به اهداف پیش بینی شده یاری رسانند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir