سه‌شنبه 28 اسفند 1397   13:17:19
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، جلسه تغییر کاربری زمین پایانه صادراتی محصولات کشاورزی بناب در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد.
 

این جلسه با حضور رؤسا، مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی شامل؛ امور اقتصادی و دارایی، جهاد کشاورزی، گمرک، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، منابع طبیعی و آبخیزداری و امور اراضی آذربایجان شرقی تشکیل شد.
 

در این جلسه رضا حسینی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی و نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت: امکان اینکه بازارچه و پایانه در جوارهم باشند وجود دارد ولی مستقل از هم می‌باشند و پایانه می‌تواند در داخل سرزمین و نوار مرزی واقع گردد.
 

وی افزود: پایانه ها در هر نقطه از جمهوری اسلامی قرار بگیرند از معافیت تغییر کاربری برخوردار می‌باشند. نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان گفت: ایجاد پایانه صادراتی برای تسهیل فعالیت های تجاری می‌باشد. و در این راستا از سرمایه گذاران در این بخش حمایت خواهیم کرد.
 

در پایان هر کدام از حضار نکته نظرات و پیشنهاداتی را ارائه داده و تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir