چهارشنبه 29 اسفند 1397   10:11:47
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی مازندران، جلسه تخصصی بررسی مسائل و مشکلات اصناف شهرستان بابل درحوزه دستگاه های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی با حضور مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت متبوع و هیئت رئیسه اتاق اصناف شهرستان بابل درمحل اتاق اصناف شهرستان بابل برگزارشد.

براساس این گزارش در این جلسه دکتر قاسم پیشه اظهارداشت: در شرایط فعلی با قوانین و مقررات حاکم بر کسب وکار میشود تحرک و تسهیل جدی در حوزه اقتصاد ایجاد کرد منوط بر اینکه فعالان اقتصادی و دولتی ها بتوانند در تعامل با هم از قوانین نه برای باز دارندگی بلکه ایجاد تحرک استفاده کنند و حق و حقوق دولت را هم احترام گذاشته و تمام و کمال پرداخت نمایند اهتمام جدی بر اجرای قانون برای همه یکسان بوده و قانون نیزمی بایست برای همه افراد، مشاغل یکسان اجرا شود.

وی در خصوص نصب صندوق های مکانیزه فروش که از برنامه های اجرایی برنامه پنجم توسعه بوده وهنوز اجرایی نشده  گفت: با اجرای این برنامه و طرح جامع مالیاتی می توان امیدواربود عدالت مالیاتی به صورت ملموسی درجامعه اجرا و حق قانونی دولت نیز در این راستا استیفاء گردد.

مدیرکل اموراقتصادی و دارایی مازندران،درزمینه برخورداری از تسهیلات سرمایه در گردش ،با اشاره به اینکه سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان به عنوان متولی بخش تولید و تجارت استان می باشد از مسئولان اتاق اصناف خواست تا اقدام و پیگیری لازم را در خصوص برخورداری صنوف تولیدی از اعتبارات بسته رونق تولید ازطریق سازمان مذکورمعمول دارند.

ریاست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت اموراقتصادی و دارایی در استان مازندران در خاتمه  از مدیران مجموعه وزارت متبوع دراستان خواست تا نهایت اهتمام خود را دراجرایی نمودن برنامه وزارت  اقتصادی و دارایی در استان و بهبود فضای کسب و کاراستان به کارگیرند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir