چهارشنبه 29 اسفند 1397   10:26:27
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/3/22 سه‌شنبه
برگزاری نشست کارگروه میز خدمت اداره کل اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد
نشست کارگروه میز خدمت اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد به منظور تبيين دستورالعمل ميز خدمت، روش استقرار ميز خدمت حضوري و اجرای میز خدمت الکترونیکی و همچنین نحوه‌ ي مميزي استقرار ميز خدمت و ارزيابي اجراي دستورالعمل آن با حضور غضنفر آرام نماینده وزیر و مدیرکل و سایر اعضاء این کارگروه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان در ابتدای این نشست گفت: صیانت از حقوق شهروندی از سیاست های اصلی دولت تدبیر و امید است و رئیس جمهور بر اجرای آن تاکید دارد و لازم است اهتمام و جدیت لازم در راستای حقوق شهروندی در اداره کل صورت گیرد.
 

غضنفر آرام بیان داشت: موضوع استقرار ميز خدمت در دستگاه هاي اجرايي  از جمله اقدامات مهمي و تاثیرگذاری است كه در راستاي  احقاق حقوق شهروندي  در دستور كار سازمان امور اداري و استخدامي كشور قرار گرفته است و بخشنامه و  دستور العمل آن نیز سال گذشته از سوي معاون رئيس جمهور ورئيس سازمان اداري و استخدامي كشور ابلاغ و در استانها نیز استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی با ابلاغ بخشنامه بر اجرای آن تاکید دارند.
 

وی افزود: لازم است در راستای تکمیل اقدامات قبلی انجام شده در راستای استقرار میز خدمت در اداره کل،  به سرعت زیرساختها و امکانات و نیروی انسانی لازم برای استمرار فعالیت این میز آماده و مهیا گردد و گزارشات عملکرد میز خدمت بصورت ماهانه و فصلی در اختیار استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قرار گیرد.
 

در ادامه این نشست مسائل مهم مربوط به فعالیت میز خدمت در ستاد و اداره خزانه معین استان مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir