چهارشنبه 29 اسفند 1397   10:11:24
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/3/22 سه‌شنبه
سربلندی و پیشرفت استان و کشور جزو اهداف اساسی ماست
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی با معاونین و کارکنان اداره کل در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز دیدار کرد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، در این دیدار علی اصغر عباس‌زاده، مدیر‌کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی در سخنانی از خدمات مدیر‌کل سابق تشکر کرد و گفت: همه ما در سازمان‌ها و واحدهای تابعه به صورت جدی در خدمت سربلندی استان و در نتیجه سربلندی کشور خواهیم بود.

وی گفت: هدف کمک به بهبود فضای کسب و کار در استان است و باید بخش خصوصی را همراهی کنیم تا بزرگترین مشکل اقتصاد در حوزه کسب و کار مرتفع گردد.

عباس‌زاده اظهار داشت: پتانسیل ها و فرصت‌های سرمایه گذاری استان آذربایجان‌شرقی باید در راستای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی شناسایی و در اختیار مسئولان قرار داده شود.
 

وی آرامش، صبر و حوصله را از مهم‌ترین عوامل که باعث بهره‌وری و کارآیی بیشتر در ادارات می‌شود دانست و گفت: انتظار من این است که در آرامش، صبر، حوصله و متانت کارها را پیش ببریم.
 

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی گفت: کلید حل مشکلات اقتصادی کشور حمایت از تولید داخلی بوده و با حل مشکلات اقتصادی کشور می‌توانیم به سمت محیط کسب و کار حلال که لازمه‌ی یک حکومت اسلامی است حرکت کنیم.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir