سه‌شنبه 4 تير 1398   23:57:55
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/18 چهارشنبه
دیدار نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل اقتصادی فارس
سید حسین افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی با دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل امور اقتصادی ودارایی استان فارس؛ در این دیدار دائی ضمن خوشامدگویی و تشکر از حضور دکتر افضلی نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی در اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی فارس؛ در خصوص پروژه های سرمایه گذاری انجام شده، تحقق رشد اقتصادی و اشتغال، شناسایی و رفع موانع مخل کسب و کار، بسترسازی جهت سرمایه‌گذاری‌ در سطح استان مطالبی را عنوان نمود.

در ادامه دیدار افضلی از اقدامات ارزشمند اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی فارس در زمینه سرمایه گذاری در استان  قدردانی نمود و بر تاثیر مثبت سرمایه‌گذاری بر اشتغال و کارآفرینی در استان تاکید کرد.

وی همچنین ضمن بیان توضیحاتی در زمینه موقعیت های سرمایه گذاری در حوزه انتخابیه خود، از نماینده وزیر در استان خواست در خصوص حضور سرمایه گذاران در این منطقه ، اهتمام ویژه داشته باشند.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir