چهارشنبه 5 تير 1398   00:51:51
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/7/18 چهارشنبه
در مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی استان گیلان صورت پذیرفت: تشریح ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان گیلان با حضور آژانس سرمایه‌گذاری و تجارت کشور لهستان
نائب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی در نشست مشترک مرکز خدمات سرمایه گذاری خارجی با کاچینسکی، رئیس دفتر آژانس سرمایه‌گذاری و تجارت لهستان در ایران بر ادامه تعاملات تجاری و سرمایه‌گذاری از جمله صنایع کشتی سازی، پرورش ماهیان خاویاری و گردشگری دریایی اعلام آمادگی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی گیلان، منصور مولائی پور در این نشست به معرفی سرمایه‌گذاری‌های موفق صورت گرفته در استان توسط شرکت‌ها و سرمایه گذاران خارجی از جمله شرکت بولر پرداخت.
 

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گیلان سپس به پتانسیل‌های بالقوه و بالفعل استان به ویژه از منظر ژئواستراتژیک، ژئوپولیتیک، ژئو اکونومیک با تاکید بر مرزهای آبی- ریلی و جاده ای استان و ظرفیت‌های زیرساختی پرداخت.
 

در این نشست مشترک همچنین کاچینسکی، رئیس دفتر آژانس سرمایه گذاری و تجارت لهستان در ایران، ضمن معرفی آژانس سرمایه‌گذاری و تجارت لهستان گفت: دفتر ایران از سال 1396، با هدف افزایش مراودات تجاری و سرمایه‌گذاری، افتتاح شده است و در زمینه لوازم پزشکی، داروسازی، صنایع غذایی، تولید ماشین آلات کشاورزی اقدام به شناسایی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری در استان‌های مختلف نموده است.
 

وی در خصوص برگزاری نمایشگاه سرمایه‌گذاری در ماه اکتبر در کشور لهستان گفت: در روز 25 اکتبر ایران و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری و تجاری آن، توسط مدیر دفتر ایران تشریح می گردد، به همین منظور بازدید از استانهای مختلف از جمله استان گیلان در حال انجام می‌باشد.
 

وی خاطرنشان ساخت : با توجه به ظرفیت‌های بسیار مناسب در استان گیلان به ویژه وجود منطقه آزاد انزلی، دفتر، نگاه ویژه ای نسبت به استان به خصوص مشارکت در حوزه شرکت‌های SME دارد.


 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir